OLIWIA + SIMON
Ślub plenerowy w górach
27 lutego 2018
MARIA + KRZYSZTOF
Toruń
14 sierpnia 2017

NATALIA + BARTEK

Mgła do złudzenia udająca chmury, para wydająca się stąpać po niebie, wilgotne włosy i oczy pełne wzruszeń. Tak pięknie zapamiętamy Natalię i Bartka, u których weselne takty wygrywało ich tętno. Jeżeli nie istnieje definicja ślubu na wskroś indywidualnego to oni właśnie ją napisali.
Wiele słów ciśnie nam się na usta i gdybyśmy chcieli opisać wszystko co nas zachwyciło to zamiast notki, stworzylibyśmy małą książkę. Eteryczna Natalia i pełen ciepła Bartek. Z jednej strony poukładani perfekcjoniści, a z drugiej szalenie empatyczni i wrażliwi ludzie. Kochający swoich bliskich, koty, naturę, ale przede wszystkim siebie nawzajem.
Od pierwszego wejrzenia zauroczyli nas swoją osobowością i podejściem do życia. Ona – architekt wnętrz, on – inżynier, razem zaprojektowali i stworzyli ślub skrojony co do centymetra według ich wewnętrznej miary. Ręcznie robione przez nich geometryczne dekoracje, cudowne wnętrza industrialnej Ceglarni, dopełniające wszystko kwiaty, ciepłe promienie słońca, delikatne nuty skrzypiec. Tam było po prostu zachwycająco. Wiecie co jest jednak najciekawsze? Żadna z tych ozdób nie przyćmiła Pary Młodej. Błyszczeli na tej scenie szczęściem i miłością. Zgrali każdy element, nadając mu swojego charakteru. Stworzyli harmonię tak piękną, że do teraz gra nam w uszach.
Natalia szła do ślubu w sukni, uszytej przez jej mamę. Bartek czekał na nią pośród zacisznych drzew. Kiedy łzy zaczęły im płynąć po policzkach, wydawało się, że świat stanął w miejscu. Czas płynął zupełnie innym rytmem, swobodnie, powolnie. W powietrzu unosiła się atmosfera spokoju i swobody. Żadnego nadęcia, reżyserii. I my stojący gdzieś z boku, starający się niczego nie zakłócić.
Natalia i Bartek to historia o tym jak w gąszczu oczekiwań, sugestii i propozycji nie zatracić tego co najważniejsze – siebie.
Miejsce – CEGLARNiA
Suknie – Regina Stachowska
Strój Pana Młodego – ZARA & Soospenders
Film – Videolook Weddings
Florystyka – Farma Florystyczna
Fryzura – Zosia Furmann Make-up & Hair Artist
Tort – Cukiernia Karpicko

2 Komentarze

  1. Dumny brat pisze:

    To jest po prostu ultra mega petarda! Gratuluje świetnych zdjęć!

  2. Janek pisze:

    Piękne zdjęcia, fajny klimat, a przede wszystkim śliczna dziewczyna 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

//]]>