JUSTYNA + DAMIAN
Bergen, Norway
30 marca 2018
OLIWIA + SIMON
Ślub plenerowy w górach
27 lutego 2018

[sc_embed_player loops=”true” fileurl=”http://ninatwardowska.com/wp-content/uploads/2018/03/Edward-Elgar-Serenade-For-Strings-In-E-minor-Larghetto.mp3″]

NATALIA + BARTEK – nadając życiu znaczenie

Wydobywający się z ust szept, potrafi rozbrzmiewać w ciszy jak głuchy łoskot, bo nie to, co wypowiedziane najgłośniej niesie ze sobą moc znaczenia. Sami nadajemy istotę chwilom, które definiują nasze życie, tworząc w nim przystanie, do jakich będziemy jeszcze wielokrotnie w myślach powracać. Przystanie, na fundamencie których budujemy relację, gotową przetrwać tyle miesięcy ile otrzymamy od losu.
Natalia i Bartek zbudowali sobie taką przystań nad spokojną taflą jeziora Tenno. Stworzyli listy, gdzie zdaniami starali się opisać to, czego nie sposób ująć w brzmieniu standardowej przysięgi. One stały się powodem i sensem podróży, formułą wiążącą mocniej niż ta, złożona przed urzędnikiem. W turkusowej wodzie odbijało się ich szczęście i wzruszenie, wibrujące w ciepłym, włoskim powietrzu zapachem, który będzie do nich powracał nawet podczas najgwałtowniejszej burzy.
Dla takich momentów warto wstawać bladym świtem, pokonywać kilometry, robić coś nie oglądając się za siebie. Budzić się, zamykać drzwi i ruszać w świat nadając sens kartce papieru, dniu czy miejscu. Ostatecznie to te chwile staną się przystanią, w cieniu której będziemy mogli chłonąć piękno zamknięte w ozdobnym pudełku najwspanialszych wspomnień.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

//]]>