SONIA + FER
ŁanSztuk, Warmia
24 października 2018
NATALIA + BARTEK
Tenno Lake, Italy
28 lutego 2018

JUSTYNA + DAMIAN

Zimne, surowe krajobrazy często stanowią idealny kontrast dla ciepła, roztaczanego przez dwóch kochających się ludzi. Zazwyczaj deszczowe Bergen okazało nam swoją gościnność nielimitowanym słońcem, którego łagodne promienie przegrywały w starciu z przeszywającym wiatrem, ale Justyna i Damian spleceni w mocnym uścisku, stali smagani lodowatymi podmuchami, jakby ich w ogóle nie zauważali.

Zamarznięte stawy, ukryte pomiędzy pagórkami, charakterystyczna nordycka roślinność oraz piękny zachód słońca, stworzyły bezpretensjonalny klimat, splatający się z atmosferą otaczającą Justynę i Damiana. Nie potrzebowaliśmy wielu godzin, aby uchwycić, łączącą ich więź. Swobodnie przechadzali się wśród traw, a my spokojnie podążaliśmy szlakiem wyznaczanym przez rozwiane na wietrze włosy.

Chłód norweskiego Bergen, podkreślił tylko niesamowitą urodę Justyny, której upstrzona piegami twarz przebijała swoim pięknem nawet najbardziej profesjonalny makijaż, a uczuciowość Damiana dopełniała ten skontrastowany obraz dzikości przyrody i melancholii, wynikającej z unikalności tych chwil. Chwil, kiedy mogli oddać się sobie nawzajem i na moment zatrzymać czas.

Suknia: Rue De Seine / atelier lawenda

Papeteria: Papierove

Koordynacja i kwiaty: Fabryka Marzeń Magda Nowacka

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

//]]>